18. Bieżnia lekkoatletyczna z boiskami do badmintona i rozbieżnią do skoku w dal.

Kategoria

Projekty oświatowe

8. SZACUNKOWE KOSZTY PROJEKTU

350000 PLN

Koszt projektu po weryfikacji

400000 PLN

4. OPIS PROJEKTU

Projekt obejmuje budowę bieżni lekkoatletycznej dwutorowej o długości około 128 metrów umiejscowionej na terenie o rozmiarach 24x40 metrów. Wewnątrz tego obszaru posadowiona będzie rozbieżnia i zeskocznia do skoku w dal oraz dwa boiska do badmintona. Bieżnia, rozbieżnia i boiska wykonane będą w technologii poliuretanowej co pozwoli uzyskać efektowny rezultat, ale przede wszystkim umożliwi zachowanie odpowiedniego bezpieczeństwa i ochrony dla stawów, kości i poszczególnych części ciała użytkowników. Bezspoinowa jednolita nawierzchnia poliuretanowa, dzięki zaawansowanej technologii montażu przy użyciu specjalistycznych urządzeń, jest odporna na ścieranie i działanie

mikroorganizmów. Powierzchnia pod inwestycję znajduje się na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 przy ulicy Leonarda 12/14 w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Sportowego „Wyzwolenie". Obecnie jest to obszar zarośnięty trawą, niewyrównany, niewykorzystany do działań zarówno przez szkołę jak i mieszkańców miasta. Pomiędzy powierzchniami poliuretanowymi teren zostanie wyrównany i zostanie zasadzona na nim trawa. Od strony parkingu szkolnego wykonana zostanie ochronna barierka metalowa.


5. LOKALIZACJA

ul. Leonarda 12/14, 97-300 Piotrków Trybunalski numer działki 34 o pow. 0,5096 ha w obr. 20


Uwagi

Wnioskodawca wyraził zgodę na ograniczenie zakresu projektu o bieżnię, z powodu uwarunkowań technicznych i niedoszacowania projektu.


Lokalizacja na mapie

Elementy projektu

Nazwa Koszt
Koszt wykonania 350000